Počítadlo přístupů
logo
novinky download
Obálka Score č.157
Osobní stránka
Score.cz
Zive.cz
iDnes.cz
Oznámkujte Score List
1 ... %
2 ... %
3 ... %
4 ... %
5 ... %

Počet hlasů:
Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Vývoj Score Listu byl z mé strany ukončen, a proto se již čísla vyšší než 155 neobjeví v databázi. Stránky jsou zakonzervovány a nic nového se už na nich neobjeví.
Poslední vydanou verzí je 2.00 beta 3, kterou můžete stáhnout například odsud.Poslední číslo Score v databázi 155 náhled Score Listu
Poslední verze Score Listu 2.00 beta 3
 • Opraveno stahování nových updatů
 • Upraven zápis hodnocení her
 • Odstraněny chyby při seřazení podle hodnocení a stáří
 • Odstraněno mnoho dalších nalezených chyb


 • Co to je Score List?

      Score List je program, který slouží k vyhledávání informací o hrách, o nichž se někdy objevila zmínka v časopisu Score. Znamená to tedy, že pomocí tohoto programu můžete zjistit, ve kterém čísle Score byla recenze na libovolnou hru, ve kterém čísle je ke hře návod, cheat nebo zákys. Na kterém CD je demoverze požadované hry, ve kterém čísle je recenze na váš oblíbený film a mnohé další. Program vám umožní, abyste již nikdy nemuseli listovat hromadou časopisů a zbytečně ztrácet čas pracným hledáním. Je to freeware, takže stahujte a šiřte bez jakýchkoli omezení.


  Další informace

      Abyste nemuseli nic stahovat, připravil jsem na těchto stránkách možnost vyhledávání informací podobně jako u samotného programu Score List. Stačí kliknout na tlačítko Vyhledávání v horní části stránky anebo kliknout sem.

      Já osobně (tedy autor - Robert Holoubek) nemám s redakcí Score nic společného. Je proto zbytečné posílat mi dotazy typu kdy vyjde nové Score nebo proč mi nejede ta a ta hra z CD. Jsem na tom stejně jak všichni ostatní čtenáři časopisu a Score List dělám ve svém volném čase.

  Stránky byly tvořeny pro rozlišení od 800x600. Poslední úprava: 21.2.2012, Robert Holoubek